Sztuczna inteligencja i analiza obrazów wideo

Nasze rozwiązania zmieniają sposób interakcji z systemem ochrony.

Interfejs centrum zainteresowania

Nowatorski interfejs monitoringu na żywo wykorzystujący sztuczną inteligencję oraz technologie analizy obrazu do oceny, jakie materiały są istotne z punktu widzenia użytkownika i powinny zostać mu pokazane.

Podejrzane przemieszczanie się osób
15:12 Kamera 064

Kolejna generacja rozwiązań do analizy obrazów wideo od firmy Avigilon

Monitoring zdefiniowany na nowo

Rozbudowane klasyfikacje obiektów i dokładniejsze wykrywanie w miejscach zatłoczonych umożliwiają skupienie uwagi na najważniejszych szczegółach, dzięki czemu szybciej je wykrywasz, weryfikujesz i na nie reagujesz.

Analiza obrazu wideo z autoadaptacją

Skoncentruj się na najważniejszych kwestiach

Nikt nie może być obecny w każdym miejscu i o każdym czasie – dlatego nasze rozwiązania analizy obrazu wideo z autoadaptacją pozwalają monitorować dany obszar przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku. Służą do dokładnego rozpoznawania ruchu osób i pojazdów z rozróżnieniem ruchu nieodpowiedniego dla danego miejsca. Zdolność nieustannej adaptacji pozwala ograniczyć liczbę wyników fałszywie dodatnich i dostarczać wyłącznie uzasadnione powiadomienia.

Appearance Search od firmy Avigilon

Wyszukiwanie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Wykorzystaj możliwości wyszukiwarek używających sztucznej inteligencji, które w znacznym stopniu skracają czas reakcji na zdarzenia. Umożliwiają łatwe i szybkie przeszukiwanie obrazów wideo w celu zlokalizowania określonych osób i pojazdów na terenie całego kampusu, centrum handlowego lub zakładu.

Technologia Appearance Search™ od firmy Avigilon jest kompatybilna z kamerami analizującymi obraz wideo, dzięki czemu generuje, rejestruje i klasyfikuje obrazy wideo oraz umożliwia skuteczne wyszukiwanie. Technologia Appearance Search od firmy Avigilon zapewnia zaawansowane wyszukiwanie obrazów wideo, dzięki czemu poprawia doświadczenie użytkownika w całym rozwiązaniu Avigilon.

Unusual Motion Detection

Zamienia niewiadome w wartościowe informacje

Łatwe przeszukiwanie godzin nagrań pozwala wykryć zdarzenia, które w zwykłych okolicznościach mogłyby zostać pominięte. Bez korzystania ze wstępnie zdefiniowanych ustawień i konfiguracji, technologia Unusual Motion Detection korzysta ze sztucznej inteligencji, aby „uczyć się” jak wygląda typowa dla sceny aktywność, oraz wykrywać i oznaczać niestandardowy ruch w celu weryfikacji przez użytkownika

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Bardzo dokładne rejestrowanie, rozpoznawanie i wyszukiwanie

Technologia rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) automatycznie analizuje informacje zawarte na tablicach rejestracyjnych, porównując je z danymi otrzymywanymi na żywo, jak również nagranymi obrazami wideo. Pozwala tworzyć i importować wiele list z tablicami rejestracyjnymi pojazdów i odbierać natychmiastowe powiadomienia alarmowe, gdy wykryte zostanie dopasowanie danej tablicy. Technologia pozwala również na szybkie przeszukiwanie i znajdowanie określonych nagranych tablic rejestracyjnych w celu przeprowadzenia weryfikacji i dochodzenia.

Skontaktuj się z nami!