Zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa

Rozwiązania bezpieczeństwa, które przynoszą wartościowe rezultaty

Mądrzej. Bezpieczniej. Wspólnymi siłami.

Portfolio systemów ochrony i wideo od Motorola Solutions

Wspólnie z Motorla Solution firma Avigilon dostarcza zintegrowane źródło wartościowych informacji. Jeśli urządzenia firmy Avigilon oznaczą podejrzana aktywność, radia firmy Microsoft Solutions umożliwią szybką komunikację między użytkownikami bezpieczeństwa oraz natychmiastowe podjęcie działań. Pozwala to uprościć i wesprzeć aktywne reakcje na zdarzenia, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo.

Integracja oprogramowania do zarządzania wideo Avigilon Control Center (ACC) z oprogramowaniem CommandCentral Aware oraz Ally pozwoliła uzyskać niezrównane rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa publicznego. CommandCentral Aware to część kompleksowego pakietu oprogramowanie centrum zarządzania, a integracja z oprogramowaniem ACC™, dyspozytorami i analitykami informacji zapewnia jedno źródło informacji otrzymywanych w czasie rzeczywistym, w tym danych z kanałów wideo, informacji na temat zdarzeń, powiadomień, mapowania danych i lokalizacji osób reagujących.

Nasza najnowsza integracja Radio Alert (powiadomienia radiowe) umożliwia wysyłanie alarmów w postaci powiadomień tekstowych i fonicznych bezpośrednio do radia Motorola Solutions.

Rozwiązania Avigilon

Sztuczna inteligencja i analiza obrazów wideo

Nasze rozwiązania w obszarze sztucznej inteligencji służą do rozwiązywania rzeczywistych problemów i zmieniają sposób interakcji z systemem ochrony. Dzięki temu pozwalają na wykrywanie, weryfikowanie i reagowanie na zdarzenia krytyczne.

Oprogramowanie do zarządzania wideo

Wydajne rozwiązania nie muszą być skomplikowane. Oprogramowanie ACC korzysta z technologii sztucznej inteligencji i umożliwia kontrolę bezpieczeństwa wideo oraz skupienie się na najistotniejszych kwestiach.

Mobilna funkcje zarządzania wideo

Aplikacja ACC Mobile 3 umożliwia monitorowanie powiadomień o zdarzeniach i obrazów wideo z urządzeń mobilnych. Po zainstalowaniu aplikacji użytkownik i jego zespół w ciągu zaledwie kilku sekund otrzymują powiadomienia na urządzenia mobilne.

Kamery i przetworniki

Firma Avigilon oferuje kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa wideo, od najnowszych technologii kamer i przetworników wyposażonych w funkcje, takie jak inteligentna analiza umożliwiająca skupienie się na kwestiach najistotniejszych.

Rejestratory i urządzenia wizyjne

Nasze bezpieczne, niezawodne i skalowalne rozwiązania do rejestrowania obrazów wideo, zaprojektowane specjalnie z myślą o całodobowym bezpieczeństwie wideo pozwalają przechowywać ilość danych dokładnie odpowiadająca potrzebom użytkownika.

Rozwiązania kontroli dostępu

Platforma kontroli dostępu Avigilon ciągle podąża za zmieniającymi się potrzebami twojej firmy, ponieważ stosuje wiele elastycznych rozwiązań, od naszego systemu korporacyjnego Access Control Manager (ACM) do podstawowego systemu ACM Embedded Controller™.

Skontaktuj się z nami!