Mobilne funkcje zarządzania wideo

Aplikacja ACC Mobile 3 umożliwia monitorowanie powiadomień o zdarzeniach i obrazów wideo z urządzeń mobilnych. Po zainstalowaniu aplikacji użytkownik i jego zespół w ciągu zaledwie kilku sekund otrzymują powiadomienia na urządzenia mobilne.

Szybkie i skuteczne wyszukiwanie wspierane sztuczna inteligencją

Technologia Appearance Search od firmy Avigilon umożliwia przeglądanie wielogodzinnych nagrań wideo w celu szybkiego zlokalizowania danej osoby lub pojazdu w jednym lub wielu miejscach w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Opcje zakładek, zdarzeń, alarmów i miniaturek wyszukiwania w oprogramowaniu ACC zostały zaprojektowane tak, aby poprawiały sposób interakcji z systemami, skracały czas reakcji na zdarzenia i umożliwiały praktyczne wykorzystanie obrazów wideo.

Bezpieczeństwo cybernetyczne i ochrona prywatności

Środki bezpieczeństwa ACC obejmują silną ochronę hasłem, uwierzytelnianie połączenia i szyfrowanie danych, a także ścisłe uprawnienia dostępu użytkownika do funkcji wyszukiwania, która wykorzystuje dane osobowe.

Funkcja anonimizacji eksportu pomaga w zapewnieniu zgodności z nowymi wymogami dotyczącymi ochrony danych i prywatności RODO*. Umożliwia eksport wyników wyszukiwania za pomocą technologii Avigilon Appearance Search w oprogramowaniu ACC przy rozmytym tle obrazu, skupiając się wyłącznie na osobie będącej przedmiotem wyszukiwania.

Obsługa wideodomofonu H4

Umożliwia użytkownikom monitorowanie i kontrolę dostępu w punktach wejścia poprzez dwukierunkową komunikację audio, weryfikację wideo oraz możliwość udzielania dostępu do drzwi za pomocą oprogramowania ACC.

Skontaktuj się z nami!